DJI Vrtule 9450 CW+CCW Phantom 3 - DJI0322-08

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

ROBOT WORLD (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.robotworld.cz/prislusenstvi-dji a napsání recenze. Jsme rádi, že výrobek slouží k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem, www.robotworld.cz

• , zakoupeno v RCobchod

Kupoval jsem vrtule na DJI Phantom. Jsou originální, tak jsem spokojen. Zatím jsem je nepoužil, mám je jako náhradu pro případ poškození.

Produkt nemá žádné parametry.

DJI Phantom 3 - Vrtule 9450 Čierne vrecúško nie je obsahom balenia. Balenie obsahuje :  1x Vrtuľu s čiernym závitom 1x Vrtuľu so strieborným závitom

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

ROBOT WORLD (prodejce)