DJI Popruh vysílače pro Inspire - DJI0600-29

DJI Popruh vysílače - DJI0600-29. Popruh vysílače pro Inspire/P3/P4/Matrice/Ronin...
Doprava 89 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka TN Trade

Do týdne • 1 varianta89 Kč97 % • 1 803 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v DronPro

• popruh mi dobře sedí na těle, což umožňuje pohodlné ovládání popruh dobře sedí na těle, cena přiměřená
    • pouze jedna karabina pro uchycení ovladače, lepší by byly 2

• Výborně se hodí k zavěšení RC vysílače

Používám pro Multiplex Royal Evo. Konečně mě už nebolí za krkem.

• , zakoupeno v RCKING

• Mám volné ruce a nebolí mě za krkem jako u používání popruhu na krk. Je velice estetický a vkusně vyrobeny.

• , zakoupeno v DronPro

• pouze jedna karabina pro uchycení ovladače, lepší by byly 2

• Výborně se hodí k zavěšení RC vysílače

Používám pro Multiplex Royal Evo. Konečně mě už nebolí za krkem.

• , zakoupeno v RCprofi

• Perfektně drží